Персональний сайт

 
   
Вітражний розпис на склі

Вітражний розпис для Музею Небесної Сотні

Вітражний розпис для Музею Небесної сотні

Вітражний розпис на склі для Музею Небесної Сотні

На початку 2015 року я приєдналась до когорти волонтерів і долучилась до створення однієї з найбільших пам'яток трагічних подій Революції Гідності - Музею Небесної Сотні в Івано-Франківську. 

Моя робота полягала у створенні та оформленні скляних частин музею, а саме - головний вхід та вікна. Для них я спроектувала та реалізувала вітражний розпис. Це був великий об'єм роботи. Складність полягала в тодішніх погодніх умовах та робочому місці, адже вся робота проходила в період лютого-квітня 2015 року в приміщенні Музею, яке на той час було просто закинутим і заваленим купою сміття. Старт робіт відбувся 2 лютого.

На даний момент Музей Небесної Сотні знаходиться на вулиці Євгена Коновальця, 44 приймає відвідувачів по буднях з 10:00 по 19:00. Тож при візиті можете також звернути увагу на вітражі.

На жаль, в такому великому і високому приміщенні дуже важко підтримувати тепло, особливо в холодну пору року, тому з часом три вікна закрили і утеплили. З вітражних елементів залишився тільки головний вхід.