Персональний сайт

 
   
Розпис стін

Художній розпис на стіні для вітальної кімнати

Художній розпис стін

розпис вітальні

Художній розпис квітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Художній розпис на стіні для вітальні в Івано-Франківську 

Даний розпис виконувався в новобудові де майстри закінчували капітальний ремонт. Розмір малюнку 1,5 на 2,5 м. Даний розпис це частина цілісного дизайнерського проекту для квартири. Сам дизайн інтер’єру надзвичайно сучасний та вишуканий. В кожній кімнаті є овальні ніші, на одній із яких, був запланований художній розпис на якому зображена яскрава квітка. 

Затвердивши ескізні варіанти, ми зупинилися на гілці квітів, яку Ви вже бачите в кінцевому результаті.

Робота над даним проектом була досить насичена. Затвердивши колірну гаму на ескізі, потрібно було її перенести на стіну. Велика увага приділена пігментному підборі тону, колірному світлу та лінійній побудові композиції. Насправді основна та важлива робота у розпису стіни – це композиційна розбивка ніші. 

Наступним важливим етапом став сам розпис квітів, в яому важлива була передача об’єму, щоб показати квітку із всіма її особливостями - передати світло з домішками теплого тону та глибину із додаванням холодного тону. 

При здачі замовнику, виник нюанс - фон. Замовник забажав замість білого тла зробити такий, як і стіни навколо. Після завершення картини, цей фактор виправити досить складно, адже основа вже вся зроблена. Фарби, якою малювали стіни і кодів кольорів не було, тож довелось підбирати все вручну. 

В загальному розпис перетворився на справжню картину, яка ідеально вписалася в нішу.