Персональний сайт

 
   
Розпис стін

Корпоративний розпис офісу для компанії «Ліфтпортал»

Корпоративний розпис в офісі

Художній розпис в офісі

 

 

 Розпис в корпоративному стилі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Художній розпис офісу в корпоративному стилі 

Ліфтова компанія переїхала в новий сучасний офіс з дизайнерським ремонтом. Замовник запропонував свої ідеї в поєднанні з корпоративним стилем. Розробивши ескізні варіанти, ми зупинилися на цьому варіанті, що Ви бачите. 

Виглядає простий малюнок, проте це замовлення для мене було одним із найскладніших. Насправді надзвичайно важко малювати довгі прямі лінії. Використання малярної стрічки та скотчу було неможливим, тому що стіни були ще вологі і при відклеюванні фарба здиралась. Прийняла рішення що всі лінії малюватиму вручну. Спочатку проробляється креслення ліній на стіні із задаванням їх потрібної товщини. Вся лінійна конструкція повинна мати однакове потовщення. 

Зробивши перший кабінет, було зрозуміло, що було допущено кілька помилок пов'язаних в основному з товщиною ліній. Всі ці помилки виправили і врахували при розписі наступного кабінету. 

Чому прямі лінії стали такою прикрасою саме цього дизайну? Скляна конструкція по всьому офісі. Скляні перегородки в кабінеті, крізь які просвічується лінійна витонченість розпису. На логотипі також присутні лінії, які перетинаються із лініями на стінах.

При виконанні цього розпису переконалась, що легких замовлень не буває і часто найпростіші малюнки можуть стати найскладнішими.