Персональний сайт

 
   
Розпис стін

Розпис стіни "Париж"

Художній розпис стіни Париж

Художній розпис стін Париж

Художній розпис стіни Париж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Художній розпис стіни «Париж» 

Даний художній розпис стіни «Париж» виконаний на приватне замовлення для дитячої кімнати в новобудові Івано-Франківська. Загальний розмір розпису 4х2.60 м. Виконаний акриловими фарбами. Розробка ескізу, як завжди - моя авторська. Основою розпису виступає Ейфелева вежа, яка намальована в стилізованому вигляді. На ній в легких ніжних фіолетових тонах проглядаються закручені квіти. Біля вежі, по ліву сторону відтворюється знаменитий міст Олександра ІІІ в Парижі з стилізованою промальовкою балюстради. Вище - світильник також з фіолетовим відтінком. По правій частині вежі  - знамените французьке кабаре Мулен Руж в ніжних фіолетових відтінках. Ці відтінки, на жаль, не передають дані фотографії. 

Також цікавим елементом розпису стіни є жіночий французький велосипед з горщиком квітів на передньому сидінні. З цього горщика просто рине щастя у вигляді квітів та метеликів, які зображені в ніжних біло-фіолетових тонах.

В загальному стіна виконана в графічній стилістиці, в якій основа зроблена чорними лініями, а білі та фіолетові кольори виступають більше як відтінки. В комплексі вийшов чудовий неповторний розпис, який буде передавати атмосферу французького Парижу і дарувати дитині прекрасний настрій.